Máte zájem o větší počet antigenních testů pro Vaší firmu ? Kontakujete nás na telefonu 606 677 997

Flowflex SARS-CoV-2 - 25ks zkumavek s pufrem - výtěr z nosu

FlowFlex SARS-CoV-2 antigenní test se provádí ze vzorků výtěru z nosu v hloubce pouze 2,5 cm. Je vhodný pro testování osob s podezřením na Covid-19 během prvních sedmi dnů od počátku příznaků. SARS-CoV-2 rychlý antigenní test  pro sebetestování laické veřejnosti, testování zaměstnanců ve firmách či dětí ve školách*. Obsah balení - Jedna krabička obsahuje 25 ks plnohodnotných testů: Testovací kazety, tyčinku pozitivní kontroly, jednorázové výtěrové tyčinky, zkumavky s extrakčním pufrem, tyčinku negativní kontroly, příbalový leták.

 • Rychlý antigenní test pro výtěr z nosu. Výtěr se provádí aplikací pouze 2,5cm!
 • výsledky se interpretují vizuálně po 5 minutách
 • cena testu při odběru balení 25 ks je  60 Kč

KE KAŽDÉMU BALENÍ DÁREK 5 KS RESPIRÁTORŮ FFP2

 

 

Můžeme doručit do:
28.3.2023
Skladem
Kód: FLOWFLEX_II
3 999 Kč –70 % 1 199 Kč
fl1
Schváleno MZČR Příspěvek od pojišťovny Dárek zdarma
3 999 Kč –70 %
 • Rychlý antigenní test pro výtěr z nosu. Výtěr se provádí aplikací pouze 2,5cm!
 • výsledky se interpretují vizuálně po 5 minutách
 • cena testu při odběru balení 25 ks je  60

Obsah balení :

Jedna krabička obsahuje 25 ks plnohodnotných testů: Testovací kazety, tyčinku pozitivní kontroly, jednorázové výtěrové tyčinky, zkumavky s extrakčním pufrem, tyčinku negativní kontroly, příbalový leták.

PŘÍSPÍVÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA

Výrobce antigenních testů pro které vydalo ministerstvo výjimku podle §4 odst.8 nařízení vlády č.56/2015Sb.  Dle MPO nemusíte testy kupovat pouze u registrovaných firem, ale stačí využít schválené testy (značka, typ, výrobce) MZCR.

Tento test je z oficiální české distribuce a je schválený MZČR pro samotestování. Zároveň se na něj vztahuje kompenzace 60 Kč / týden na jednoho zaměstnance.

Průvodce samotestováním ve firmách ZDE

Citace z článku MPO pro zaměstnavatele bod 2 

"Testy pořídím v rámci standardní distribuční sítě"

Výhody testů :

 • rychlý test ze vzorku výtěru z nosu
 • vhodné pro domácí sebetestování
 • pro testování ve firmách i ve školách
 • jednoduché použití
 • výsledek testu za 15 minut
 • zdravotnický prostředek

Nejedná se o test z nosohltanu! Výtěr se provádí aplikací pouze 2,5cm! SARS-CoV-2 rychlý antigenní test je kvalitativní membránová chromatografická imunometoda pro kvalitativní detekci nukleokapsidového proteinového antigenu viru SARS-CoV-2 v lidských vzorcích výtěru z nosu.

Po zpracování vzorků a jejich nanesení do testovací kazety budou SARS-CoV-2 antigeny, pokud jsou přítomny ve vzorku, reagovat s částicemi potaženými protilátkami proti SARS-CoV-2, které byly imobilizovány v testovacím proužku. Směs poté putuje membránou pomocí kapilárních sil. Komplexy antigenu s konjugátem putují testovacím proužkem k reakční oblasti, kde jsou zachyceny čárou protilátek navázaných na membránu. Výsledky se interpretují vizuálně po 15 minutách na základě přítomnosti nebo nepřítomnosti viditelných barevných čár. Jako kontrola činnosti se v oblasti kontrolní čáry vždy objeví barevná čára, co potvrzuje přidání správného objemu vzorku a že došlo k navlhnutí membrány.

Použití

 • Před použitím testu si pečlivě přečtěte příbalový leták.
 • Pouze pro diagnostiku in vitro.
 • Až do okamžiku použití musí test zůstat v uzavřeném sáčku. Nesprávné skladování může ovlivnit výsledek testu. Nepoužívejte testy, pokud je obal poškozený.
 • V prostoru, kde se manipuluje se vzorky nejezte, nepijte ani nekuřte.
 • Při odběru vzorků a během manipulace s nimi dodržujte příslušná hygienická opatření. Během testování používejte ochranné pomůcky – vhodný ochranný oděv, rukavice a ochranu očí/obličeje. Po provedení testu si důkladně umyjte ruce.
 • Se všemi vzorky zacházejte jako s infekčním materiálem a zajistěte jejich likvidaci v souladu s platnými nařízeními.

obrázek návod

Pozitivní výsledky udávají přítomnost virových antigenů, ale pro určení infekčního stavu je potřebná korelace se stavem pacienta a ostatní diagnostické údaje. Pozitivní výsledky nevylučují bakteriální infekce nebo ko-infekce jinými viry. Zjištěný původce nemusí být definitivní příčinou onemocnění.

Negativní výsledky nevylučují infekci SARS-CoV-2 a neměly by být používány jako jediný základ pro léčbu pacienta. Negativní výsledky u pacientů se symptomy po sedmi dnech by se měly brát jako předpokládané a měly by být v případě potřeby ověřeny molekulární metodou. Negativní výsledky je třeba posuzovat v kontextu stavem pacienta a přítomností klinických příznaků a symptomů odpovídajících onemocnění Covid-19.

              pdf

Příbalový leták návod k použití

 

velký banner

 

Video

Zpět do obchodu
Najdete nás i na MALL.CZ